Včelí MED

Výsledke naší práce u včel je vynikající a vysocejakostní med té nejvyšší kvaliy. Zakrmujeme včely na zimu pouze naším krmivem Apicukr – Říha, které si vyrábíme v našem výrobním závodě v Opavě. Krmivo pouze ze 100% cukru  dodává včelám to hlavní, co potřebují na celou zimu. Nekupujeme žádný levný, nekvalitní cukr ze supermarketu, po kterém včely trpí a umírají. Bohužel většina včelařů v republice stále hledí na nízkou cenu a né na kvalitu a výsledkem jejich jednání je dnešní zima, kdy podle odhadů uhynulo včelařům v České republice 50% včelstev. To je asi 250 000 úlů.
Dalším faktorem pro zdárný vývoj včel je včelí vosk. U nás, na Včelí farmě Říha máme jako jediní ve Zlínském kraji veterinárně schválenou zpracovnu včelího vosku v BIO kvalitě. Do včel se proto u nás nedostávájí rakovinotvorné látky a ropné produkty, které potom přecházejí do medu tak, jak k tomu dochází ve vysokokapacitních továrních zpracovnách včelího vosku.

Získali jsme hned několik ocenění kvality:
– Regionální potravina
– Perla Zlínska
– Haná regionální produkt

IMG_1902 IMG_0880 IMG_0883

Pro pokračování v prohlížení webu prosím akceptujte použití cookies. Více informací

K analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti analýz.

Close